środa, 7 stycznia 2015

Naturalna apteka na BÓL GARDŁA

Witajcie! Dziś znów podzielę się z Wami wiedzą o tanim naturalnym leczeniu popularnych dolegliwości. Zajmiemy się bólem gardła który potrafi skutecznie uprzykrzyć życie. Najważniejszą sprawą w każdym przeziębieniu jest czas!, jeśli wiecie że przemarzliście czy was przewiało patrzcie uważnie jak się czujecie po kilku godzinach. Gdy dopada Was lekkie osłabienie warto od razu zaaplikować sobie uderzeniową dawkę witaminy C (z naturalnego źródła), jest wtedy spora szansa że organizm sobie poradzi. Jeżeli jednak obudziliście się z bólem gardła to zaopatrzcie się w takie o to naturalne leki:

PROPOLIS na alkoholu: To świetne połączenie odkażających właściwości alkoholu i silnego przeciwzapalnego działania propolisu który dodatkowo wybija: bakterie, wirusy i grzyby. Kupcie sobie w sprayu taki roztwór propolisu a efekty na drugi dzień będą zdumiewające!
SZAŁWIA: znana wszystkim roślina wspomagająca leczenie zapalenia gardła która posiada antyseptyczne właściwości jednak by dawała pożądane efekty musicie zrobić solidny wywar i nim płukać gardło w wolnej chwili
PODBIAŁ: ma działanie przeciwzapalne i osłaniające. Dzięki zestawowi minerałów: żelazo, cynk,wapń i siarka dobrze spisuje się szybkim powrocie do zdrowia. Polecam pić napar wraz z tymiankiem!
KAPSAICYNA: to składnik odpowiadający za pieczenie np. w papryce chilli, działa znieczulająco i oczyszczająco. Najlepsze co możecie zrobić mając chore gardło to wprowadzić na ten czas ostrą kuchnię! Efekt murowany!
PĄCZKI SOSNY: za sprawą ogromnej ilości dobroczynnych olejków eterycznych odświeżają, odkażają i wzmacniają. Polecam przygotować syrop który świetnie zaleczy gardło jak i szybko przegoni przeziębienie.

Polecam zaopatrzyć się w te produkty i nie lecieć od razu po tabletki od bólu gardła które wam nic nie dadzą - to tylko złudzenie przy ssaniu takiej tabletki że Was mniej boli. Przełykanie śliny i jakiegokolwiek płynu pozwala zapomnieć chwilowo o swędzeniu, pieczeniu czy bólu. Pomyślcie o tym że ssając chemiczne tabletki od bólu gardła połykacie to i zatruwacie tym cały organizm. Jeśli dodać absurdalne ceny takich tabletek to wybór jest prosty - NATURA :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz