wtorek, 31 marca 2015

Witamina C - zabójca tłuszczu i chorób

Ta cudowna witamina stała się tak powszechna że mało kto zawraca sobie nią głowę. Idziemy do apteki po jej sztuczny odpowiednik w nadziei iż obiecane w reklamie działanie uodparniające się ziści. Popełniamy duży błąd sądząc że jej zakres działania ogranicza się do walki z przeziębieniem. 

Ogromne grono lekarzy którzy za wspaniałe odkrycie nadzwyczajnych właściwości witaminy C zostali wyrzuceni z uniwersytetów czy nawet szykanowani mogą nam za pośrednictwem internetu przekazać bezcenną wiedzę. Wiedza ta to głównie opis wspaniałego oddziaływania na nasz organizm tej łatwo dostępnej witaminy. Od odchudzania po wzrost witalności i leczenie poważnych chorób. 

Większość z Was myślę że wie że koncerny farmaceutyczne produkujące sztuczną prawie bezwartościową witaminę C nie chcą dopuścić by ludzie nie chorowali. Dlatego też mamy śmieszną normę 60mg witaminy C na dzień i słabą edukację co do dobrych źródeł tej witaminy. Dziś chcę pokazać Wam świetny wykład naszego rodaka podsumowujący wiele faktów dotyczących tej witaminy. Wymienię też Wam rośliny o najwyższej zawartości witaminy C dzięki którym będziecie mogli leczyć swój organizm.

ROŚLINY o najwyższym stężeniu naturalnej witaminy C:

ARONIA

DZIKA RÓŻA

HIBISKUS

OWOC ŻURAWINY

OWOC ROKITNIKA

JAGODY GOJI

AMLA

ACEROLA

A o to obiecany wykład dotyczący witaminy C:

2 komentarze: