czwartek, 27 sierpnia 2015

Wyjątkowa noc z ACCATA - 15-lecie Klubu Arco

Witajcie, niebawem szykuje się całkiem ciekawa impreza w uwielbianym przeze mnie stylu z dawnych lat. Taki chwilowy wehikuł czasu świetnie przygotuje Was do tego ciężkiego powakacyjnego czasu. Ja na pewno się tam pojawię i zdam skromną relację :) tym bardziej że będzie również wiele kulinarnych niespodzianek :)


1 października 2015 r.odbędzie się huczny event z okazji 15 lecia firmy ACCATA. Impreza w stylu pin up girl rozpocznie się o godzinie 19.00 i zgromadzi gwiazdy oraz osobistości ze świata mediów i branży eventowej. W programie imprezy moc atrakcji dla zaproszonych Gości, na które złożą się m.in.  występy burleski,  pokazy tańca Rock&Roll z elementami akrobatycznymi oraz casyno i  bowling. Dopełnieniem imprezy będzie występ zespołu The Chance, koncert DizzyBoyzBrass Band oraz znakomite amerykańskie przekąski. Imprezę poprowadzi znany i lubiany prezenter TVN Turbo- Irek Bielenik.

Arco to nie tylko miejsce, gdzie można pograć w kręgle. To również centrum eventowo-konferencyjne dla ludzi w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach, ceniących dobrą zabawę, miłąatmosferę oraz  fachową obsługę.To centrum bowlingowo-eventowo-konferencyjne dla osób, ceniących dobrą zabawę oraz wysoki standard. To doskonałe miejsce na organizację dużycheventów, imprez okolicznościowych, ale także na kameralne spotkania w gronie przyjaciół i rodziny. To także miejsce dla biznesu. Kompleksowe podejście do Gości, możliwość konfiguracji przestrzeni do spotkań na 3 niezależnych poziomach: Parter- 16 torów bowlingowych, bilard, restauracja włoska Navona, bar, mała sala konferencyjna.Piętro- 16 torów bowlingowych, sala konferencyjna, sala dyskotekowa SFERA, 2 bary. Strefa Arco to także garaż podziemny i naziemny. Wszystko to przyjazne osobom niepełnosprawnym.
Klub Arco, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 19, Warszawa

Obsługa PR
I.D.Media Agencja Wydawniczo-Promocyjna 
ul. Janiszowska 10a/6, 02-264 Warszawa 
tel. + 48 696-261-825, +48 505-445-290


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz